Privātuma politika

1. Vispārīgi noteikumi


Šajā privātuma politikā mēs sniedzam jums, e-veikala http://www.mtztraktors.lv/ (turpmāk - Vietne) apmeklētājiem informāciju par to, kā MTZ Traktors kas atrodas Jūrkalnes ielā 61, Rīga (turpmāk tekstā - Datu pārzinis) apstrādā jūsu personas datus, kurus jūs sniedzat, pasūtot un / vai iegādājoties preces Vietnē.

Jūsu personas datu aizsardzību regulē arī Latvijas Republikas likums par personas datu tiesisko aizsardzību un citi tam pievienotie tiesību akti.

Mēs arī vēlamies norādīt, ka vietne satur saites uz citu personu, uzņēmumu vai organizāciju vietnēm. MTZtraktors.lv nav atbildīgs par šādu vietņu saturu un / vai to izmantotajām privātuma politikas nodrošināšanas metodēm. Tāpēc pirms jebkādas informācijas sniegšanas par sevi apmeklētājam ir jāizlasa attiecīgās vietnes noteikumi, privātuma politika un citi dokumenti.


2. Reģistrācijas noteikumi


Reģistrācijas veidlapā jums ir jāsniedz pilnīga un pareiza informācija par sevi. Ja reģistrācijas formā norādāt neprecīzus, nepatiesus vai maldinošus datus, mums ir tiesības anulēt jūsu reģistrāciju un izdzēst datus vai ierobežot jūsu piekļuvi vietnei.


3. Personas datu apstrāde un glabāšana


Mēs atzīstam un cienām katra indivīda, kurš apmeklē vietni, tiesības uz privātumu. Mēs apkopojam un izmantojam personas datus (vārds, adrese, tālruņa numurs, e-pasta adrese un citi dati, kurus esat norādījis Vietnes reģistrācijas formā), lai:

  • apstrādāt pasūtījumus jūsu precēm vai pakalpojumiem;
  • risināt problēmas, kas saistītas ar preču noformēšanu vai piegādi ;
  • pildīt citas līgumsaistības;
  • tiešā mārketinga nolūkos, lai nodrošinātu nepārtrauktu Vietnes uzlabošanu un attīstību un nodrošinātu apmeklētājam labākos iespējamos produktu piedāvājumus. Šim nolūkam tiek vākti tikai šādi personas dati: vārds, e-pasts.

Mēs varam izmantot jūsu personas datus, ti, datus, kas saistīti ar jūsu iegādātajām precēm, statistikas vajadzībām. Šāda statistikas vākšana neļaus mums tieši vai netieši jūs identificēt. Mēs paturam tiesības pārsūtīt statistiku trešai pusei.

Visos gadījumos personas dati tiek apstrādāti ar drošiem līdzekļiem, kas pasargā datus no nelikumīgas iznīcināšanas, izpaušanas vai citām nelikumīgām darbībām.

Noklikšķinot uz pogas "PIEKRĪTU", jūs piekrītat, ka personas dati, kurus brīvprātīgi norādāt reģistrācijas formā, tiks apstrādāti saskaņā ar šiem noteikumiem.

Jūs jebkurā laikā varat atsaukt šo piekrišanu, paziņojot par to pa e-pastu: info@mtztraktors.lv.


4. Personas datu nodošana trešajām personām


Mums ir tiesības nodot informāciju trešajām personām tikai tad, kad apstrādājam preču vai pakalpojumu pasūtījumus, risinot problēmas, kas saistītas ar preču uzrādīšanu vai piegādi.

Mēs nepārsūtīsim jūsu personas datus trešajām personām bez jūsu atsevišķas piekrišanas, izņemot gadījumus, kas noteikti Latvijas Republikas likumos.


5. Personas datu modificēšana vai atjaunināšana


Jums ir tiesības mainīt un atjaunināt reģistrācijas formā sniegto informāciju.

Mums ir jābūt pilnīgai un atjauninātai informācijai par jums, lai efektīvi izpildītu jūsu vēlmes un prasības.


6. Vietne izmanto sīkdatnes


Sīkdatne ir mazs teksta fails, kuru vietne jūsu datorā vai mobilajā ierīcē saglabā, kad to apmeklējat. Tā rezultātā Vietne var kādu laiku "atcerēties" jūsu darbības un opcijas (piemēram, reģistrācijas nosaukumu, valodu, fonta lielumu un citas attēlojuma opcijas), lai jums tās nebūtu atkārtoti jāievada katru reizi, kad apmeklējat vietni. Vietni vai pārlūkojiet tās dažādās lapas.

Vietne izmanto šādus sīkfailus:

a) veiktspējas (sesijas) sīkdatnes . Tie ir paredzēti, lai uzlabotu Vietnes darbību un apkopotu vispārēju (anonīmu) informāciju par jūsu Vietnes izmantošanu;

b) Google Analytics analītiskie (izsekošanas) sīkfaili . Šīs sīkdatnes ļauj Datu pārzinim identificēt un saskaitīt Vietnes apmeklētājus un uzraudzīt, kā apmeklētāji pārvietojas Vietnē. Tas mums palīdz uzlabot vietnes veiktspēju, piemēram, lai nodrošinātu, ka jūs viegli varat atrast meklēto. Šo sīkfailu apkopoto datu apstrādes pamats ir jūsu piekrišana;

c) funkcionālās sīkdatnes . Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai jūs identificētu, atgriežoties Vietnē. Tas ļauj mums nodrošināt jūsu vajadzībām pielāgotu saturu, iegaumēt jums nepieciešamo informāciju. Šo sīkfailu apkopoto datu apstrādes pamats ir jūsu piekrišana.

Informācija, kas saistīta ar sīkfailiem, netiek izmantota jūsu identificēšanai, un mums ir pilnīga kontrole pār apkopotajiem datiem par jūsu vietnes izmantošanu. Šīs sīkdatnes netiek izmantotas citiem mērķiem, izņemot šeit aprakstītos.

Mēs neatļaujam trešo personu dienestiem nosūtīt jums sīkdatnes mūsu vietnē.

Jūs varat kontrolēt un / vai dzēst sīkdatnes pēc saviem ieskatiem. Varat izdzēst visus sīkfailus, kas jau ir jūsu ierīcē, un varat iestatīt, lai lielākā daļa pārlūkprogrammu nesaglabātu sīkfailus jūsu ierīcē. Tomēr šajā gadījumā katru reizi, kad apmeklējat vietni, jums var būt nepieciešams atiestatīt dažas opcijas, jo daži pakalpojumi un funkcijas var nedarboties.

Šajā vietnē varat iespējot vai atspējot sīkdatņu izmantošanu, noklikšķinot uz kādas no šīm saitēm:

   - Es atļauju izmantot

   - Es neatļauju izmantot nekādus sīkfailus (šajā gadījumā sīkfailu josla tiks parādīta katru reizi, kad apmeklējat mūsu vietni).

Apmeklētājs izsaka savu iepriekšēju piekrišanu atļaut MTZtraktors.lv saglabāt sīkfailus, noklikšķinot uz pogas "ES PIEKRĪTU" zemāk esošajā tekstā: "Mēs jūs informējam, ka šī vietne izmanto sīkdatnes. Kad piekrītat, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu". Jebkurā laikā varat atcelt savu izvēli, mainot tīmekļa pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkfailus. ”

Piekrišana ir derīga uz nenoteiktu laiku, līdz jūs atsaucat savu piekrišanu, paziņojot jums pa e-pastu: info@mtztraktors.lv.


7. Informācijas vai prasības pārsūtīšana


Visi paziņojumi, kas saistīti ar personas datu apstrādi, tiek iesniegti pa e-pastu info@mtztraktors.lv vai pa pastu.

Mēs sniedzam atbildi tādā formā, kādā saņēmām paziņojumu vai pretenziju.


8. Noteikumu maiņa


Mēs paturam tiesības pilnībā vai daļēji mainīt konfidencialitātes politiku, ievietojot to vietnē.

Ja jūs mainīsit šos noteikumus un nosacījumus, izmantojot Vietnes sniegtos pakalpojumus, mēs uzskatīsim, ka esat piekritis noteikumu izmaiņām.


9. Nobeiguma noteikumi


Šos konfidencialitātes politikas noteikumus regulē Latvijas Republikas likumi.

Visas domstarpības par šo noteikumu īstenošanu tiek atrisinātas sarunu ceļā. Ja vienošanās netiek panākta, domstarpības tiek atrisinātas Latvijas Republikas likumos noteiktajā kārtībā.